Hakkımızda

Turizm sektöründe faaliyet gösteren Ürgüp Turizm markamız ile yerli ve yabancı kurumların seyahat, toplantı, motivasyon ve özel etkinlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sıra dışı bir yönetim anlayışı ile, Ürgüp Turizm, organizelerinde “kar etme” zorunluluğu üzerine değil, en iyi olma, iyi referanslara sahip olma ve zaman zaman da sosyal sorumluluk taşıma üzerine çalışma yapar.

Genç ekibimizin etkinlik ve organizasyonlarda empati kurarak, beklentileri tam manası ile karşılamalarını, markanız ile bütünleşerek kendilerini firmanızın çalışanı gibi hissetmelerini ve öyle davranmalarını sağlarız.

Firmamıza çok özel bir referans ve yaşadığımız topluma mutlak fayda sağlayacak sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışacak bir ekibe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz.

————————————————–***————————————————-

1990 Yılından beri turizm sektöründe hizmet vermekteyim. Hümanist bir karaktere sahip olmakla birlikte birde Turizm bölgesinde doğup – büyümenin etkisiyle sektöre adım attım. Turizmin değişik kollarında öncelikli olarak otelcilik ve daha sonra acenta operasyon akabinde tur rehberliği ve seyahat acentası işletmeciliğine geçiş ve halen sektörde acenta faaliyetine devam etmekteyim.

Kapadokya’da bölgemize seyahatinizde ihtiyaç duyabileceğiniz;
Özellikle Kişiye özel – özel turlarımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

 

Saygılarımızla
Ahmet Sezgin