Uçak Bileti

+90 532 471 9444 mobil ve sabit hat 0 384 341 5015

09:00 ile 18:00 arası bilet satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

1450 Havayoluyla karşılaştırmalı en uygun fiyatlarla hizmet veren arama motorundan çıkan başlıca; Thy, anadolujet, sunexpress,atlas global, pegasus ve onur air havayolları ve charter uçak bileti sorgulaması yapıyoruz ve fiyatları size sunuyoruz. Daha sonra , 3D security sistemi sayesinde güvenle kredi kartınızla – ister banka havalesi ve nakit ödeme ile biletlerinizi alabilirsiniz.

 

3D Secure (Güvenli Alışveriş) Nedir?

internet üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

Uçak bileti için başvuracağınız onlarca kanal olabilir hatta çok sayıda firma tanıyor olabilirsiniz. Ancak sizler için her zaman gece gündüz çalışan ve en uygun bilet garantisini sunan bir adresi her yerde bulamazsınız. Sektöründe emin adım ilerleyen bir firma olarak sizlere en uygun bilet garantisini vermemizin arkasında 26 yılı aşkın büyük bir deneyim ve kendimize duyduğumuz güven yatıyor.

Dünyanın en ünlü şehirlerine en uygun fiyatlarına uçarken ve aldığınız her hizmetle kendinizi özel hissederken bizde çorbada bir tuzumuz olsun dercesine sizleri bu imkanlara ulaştırıyoruz. Kaliteli bir yolculuğun başlangıcının kaliteli bir firma ile çalışmak olduğunu düşünüyorsanız, bu durumda sizlere düşen ise bize uğramak – aramak kalıyor. Keyifli uçuşlar…